Viewpoint Ürünleri

Fark Yaratan İşbirliği Yazılımı

İnşaat ve Alt yapı sektörleri çok fazla karmaşık bilgi networkü içinde yer almaktadır. Mimarlar, tasarımcılar, danışmanlar, proje yöneticileri, yüklenici firmalar, alt-yüklenici firmalar ve pek çok kurum proje süresince bir araya gelmektedir. Maliyetleri düşürmek, kontrol sağlamak, kaliteyi istenilen seviyede tutmak, disiplinli çalışmak ve düzeni oluşturmak için tüm katılımcıların ortak bir çalışma ortamına ihtiyacı vardır. Tüm gruplar, çizim dosyalarını, epostalarını, sözleşmelerini, spesifik detayları, gizli belgeleri, kısa bir zaman dilimi içinde paylaşmaktadır.


Viewpoint tüm yukardaki iş süreçlerinde daha kısa zamanda daha etkin çalışma ortamı için tasarlanmıştır. 


Viewpoint, inşaat süreçlerinin her aşamasında, müşterilerimizin hangi zorlukları yaşadıklarını çok iyi bilmektedir. Her aşama için çözüm üretmektedir. Viewpoint ;

  • İnşaa Öncesi
  • İnşaa Aşaması
  • İnşaa sonrası operasyonel işlemler ve teknik destek
aşamalarından başarı ile tüm katılımcıları geçirmektedir.

Amacımız, insanları, bilgiyi, prosesleri tamamen birleştirmek, müşterilerimize maliyet, zaman, kalite, düşük risk avantajları sağlamaktır.

Viewpoint tek bir inşaat projesinden, farklı ülkelere yayılmış şantiyeler bütününe kadar bir kurumun ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.