Kimler Kullanır ?

İnşaat Firmaları

Site Yönetimleri

Mimar ve Mühendislik Ofisleri

Ne yapıyoruz?

Viewpoint yazılımı güvenli ve internet tabanlı proje işbirliği geliştirme ortamıdır. Özellikle inşaat ve altyapı sektörleri için geliştirilmiştir. Viewpoint iş süreçlerinin tüm aşamalarında yöneticilere ve takım liderlerine proje kontrol ve iş takibi olanağı sunarken, tüm değerli döküman, çizim ve dosyaların depolanmasını sağlar.


İnşaat sektöründe firmalar arasındaki ve yetkililer arasındaki ilişkiler çok karmaşıktır. Özellikle Türkiye şartlarında mimarlar, tasarımcılar, şantiye şefleri, mühendisler, yöneticiler, alt yüklenici firmalar, kontrol uzmanları ve diğer tüm aktörlerin aynı bilgiye sahip olmaları işleri çok hızlandırmaktadır. Fakat pratik hayatta bu mümkün olmamaktadır. Viewpoint bu ihtiyaca cevap verebilen bir yazılımdır. İletişim ve kontrol eksikliğini ortadan kaldırır. Proje sürelerini azaltarak maliyet avantajı sağlar. 


Binlerce çizim dosyası, belge, yüzbinlerce eposta, kişi iletişimleri, sözleşmeler, iş özellikleri ve daha pek çok bilgi yetki ve yetkinliklerine göre proje ekipleri arasında paylaşılır. 


Mevcut İnşaat Projelerinde Bilgi Akışı

  

Viewpoint ile Bilgi Akışı

  

İMO Bilişim farkına hoş geldiniz ...

İMO Bilişim 10 yıla yakın bilişim sektörü tecrübesi ile Viewpoint (4Projects) yazılımını sizlere sunuyor. Yüksek kalite, maliyet avantajı, proje yönetim imkanları, danışmanlık hizmetleri, inşaa öncesi ve sonrası süreçleri kapsayan Viewpoint yazılımına teknik destek, danışmanlık ve iş geliştirme önerileri sunuyoruz. Şu anda dünyada yaklaşık olarak 1.5 Trilyon USD tutarındaki inşaat projesi Viewpoint ile yapılmaktadır. İMO Bilişim olarak dünya firmalarınca sağlanan maliyet ve kalite avantajlarını ülkemiz inşaat sektörü içinde avantaj haline getirmek amacı ile Viewpoint yazılımına destek vermekteyiz. 


Yazılım ile ilgili her türlü sorunuz için 444 28 35 numaralı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Full Site